O nás

 

PRO.Laika Gallery Restaurant

je štýlová reštaurácia s fotografickou galériou v historickom centre Bratislavy, v susedstve hotela Carlton, Opery SND a Reduty. Od januára 2011 ponúka príjemné posedenie v umeleckom prostredí tradičnej i modernej fotografie.

O čo nám ide

Chceme, aby naša reštaurácia s galériou ponúkala návštevníkom prvotriednu stravu a nápoje, ale aby zároveň ulahodila vašim očiam. Aby bola miestom, kde vaše telo načerpá nové sily, no zároveň pookreje vaša duša a oddýchne si myseľ.

V čase množstva online galérií a facebooku nám chýbalo miesto, kde sa môžu milovníci fotografie reálne zastaviť, sadnúť si a rozprávať o fotografiách či obrazoch. Preto k štandardným aktivitám reštaurácie pripájame aj výstavy, premietania fotografií a diskusie s fotografmi a cestovateľmi.

Náš tím

O vaše pohodlie a spokojnosť u nás sa stará tím ľudí. Každému z nás záleží na tom, aby ste sa cítili príjemne a každý sa snaží svojim dielom vyjsť ústrety zákazníkom. Naši kuchári sú vyškolení odborníci s dlhoročnými skúsenosťami v gastronómii. Varili v značkových hoteloch u nás aj v zahraničí a ich práca je pre nich záľubou a zamestnanie kuchár povolaním. Tím čašníkov sa stará o to, aby ste vaše želania boli splnené presne a včas. Obráťte sa na nich so svojimi prianiami a objednávkami.

Kontakt na Gallery restaurant:    

restauracia@prolaika.sk   |   +421 949 611 873

Zodpovedá za úroveň poskytovaných služieb, čistotu a celkový bezproblémový chod reštaurácie, ako aj za organizovanie eventov, prijímanie objednávok a rezervácií.

Manažér galérie:    

Julo Kotus   |   kotus@prolaika.sk   |   +421 910 939 159

Je zodpovedný za galériu a výstavy, ktoré v nej realizujeme, taktiež za všetky činnosti, ktoré s galériou súvisia.