Čapujeme pivo Bernard

16.1.2013

Bernard je pivo, ktoré ozdobí Vašu osobnosť. A čím ste odlišnejší, tým viac sa k Vám bude hodiť. Bernard je totiž ako Vy. Neobzerá sa po ostatných a varí pivo po svojom - bez pasterizácie, z najčistejšej vody, z vlastného sladu a kvasníc uprostred lesnatej Vysočiny. Vďaka tomu vytvára harmóniu vyváženej horkosti, lahodnej plnosti a chmeľovej vône.

Bernard je obľúbeným pivom ľudí, ktorí si chcú pivo naozaj vychutnať a kráčajú, ako Bernard, svojou vlastnou cestou. Je životným štýlom, kultom...

Drží sa tradície

V pivovare dôsledne dodržiavajú tradičné postupy výroby, a tak pivo BERNARD oddelene kvasí na spilke a potom zreje v ležiackych pivniciach. Pomaly, tak ako to vyžadujú tradičné technológie výroby. Pri teplote 1-2 ° C čaká niekoľko týždňov až mesiacov na svojich zákazníkov.

Keď sa priblíži jeho doba, je pivo filtrované pri zachovaní teploty 2 ° C cez špeciálny mikrobiálny filter, na ktorom dochádza k zachyteniu všetkých mikroorganizmov. Pivo tak nemení svoju vôňu, farbu ani chuť, uchováva si všetky výživné a zdravotné hodnoty, a preto sa k Vám dostane skutočne poctivé pivo, o ktoré sa v ležiackej pivnici dlho starostlivo starali.

 

V našej ponuke

U nás si môžete ojednať nielen čapované pivo Bernard (10°, 12°), ale aj niekoľko druhov fľaškového piva: Bernard sviatočné, Bernard tmavé, Bernard nealkoholické pivo slivkové a višňové.